Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania do wynajęcia Stróżewo - Oferty wynajmu mieszkań

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie umeblowane, ul. Planty

Południe,Włocławek(Stróżewo + 17 km)

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę atrakcyjną dużą kawalerkę w dobrej lokalizacji, na 1-wszym piętrze. Mieszkanie jest po remocie, z nowymi meblami kuchennymi i pokojowymi. Do mieszkania przynależy duża piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Toruńska

Zazamcze,Włocławek(Stróżewo + 17 km)

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania - Zazamcze, ul. Toruńska, włocławek Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na parterze w 10-piętrowym budynku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Żołnierza

Stargard(Stróżewo + 20 km)

1 900 zł46 m² 41,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46 m2 znajdujące się na parterze niskiego budynku wielorodzinnego przy Al. Żołnierza w Stargardzie. Lokal składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcie mieszkania o powierzchni 35m2 na osiedlu Platinim Park, ul.Spokojna gdzie w pobliżu znajduje się centrum handlowe, park, przystanek co daje duży komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka umeblowana Włocławek

Zazamcze,Włocławek(Stróżewo + 17 km)

500 zł16 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajem pokoi w budynku jednorodzinnym osiedle Zazamcze 1 os. cena najmu - 500zł / msc pomieszczenia: parter: 2 pokoje 3 osobowe, wspólna kuchnia i łazienka Piętro: 2 pokoje 3 osobowe, wspólna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Śródmieście,Włocławek(Stróżewo + 17 km)

1 500 zł41 m² 36,59 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu 2-pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 41m2, usytuowane na 2 piętrze w budynku 4 piętrowym. Mieszkanie przytulne i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Struga

Stargard(Stróżewo + 20 km)

1 650 zł51 m² 32,35 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe położone w centrum miasta przy ulicy Struga. Lokal znajduje się na parterze, składa się z sypialni, pokoju dziennego, przedpokoju, oddzielnej kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł36 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

**** oferta W biurze DML-mw-2827 **** Oferujemy do wynajmu mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się na osiedlu zamkniętym: włocławek os. Kazimierza Wielkiego. Mieszkanie o pow. 36m2 składające.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy, ul. Lunewil

Śródmieście,Włocławek(Stróżewo + 17 km)

3 500 zł83,20 m² 42,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament 3-pokojowy o powierzchni 83,20 mkw, położony na 3. piętrze bloku 3-piętrowego w Centrum Włocławka , w zamkniętym, monitorowanym osiedlu Przy Parku , z tarasem,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Włocławek

Południe,Włocławek(Stróżewo + 17 km)

2 600 zł61 m² 42,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,7 mkw, z balkonem loggią, położone na 3. piętrze bloku 4-piętrowego, na Os. Południe Jednostka A we Włocławku, czyste, odnowione, z nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Stróżewo

Stróżewo,zachodniopomorskie

2 000 zł84 m² 23,81 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie Pyrzyce-Strozewo *powierzchnia 84m2 *ogrzewanie gaz +piec Przy budynku dostępne jest miejsce parkingowe. W bliskim sąsiedztwie przedszkole, szkoła podstawowa, sklepy.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij